پرداخت از طریق درگاه بانکی :
با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت الکترونیکی نمایید و سفارش خود را ثبت کنید . مزیت این نوع پرداخت نصبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در ولکان سرور به صورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند..

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب :
در این روش شما باید مبلغ سفارش خود را به حساب بانکی ولکان سرور واریز نمایید . بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری ولکان سرور می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد . بدین معنی که سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند و شما باید منتظر تماس کارشناسان ما باشید .

پرداخت همزمان با تحویل کالا :
در این شیوه پرداخت مشتریان می توانند با انتخاب این گزینه هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل تحویل انتخابی ، مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند .

 

ویژگی های سیستم های پرداخت الکترونیکی

  • تضمین امنیت اطلاعات بانکی افراد
  • رمزگذاری اطلاعات بانکی پرداخت‌کننده
  • افزایش سرعت مبادلات خرید و فروش
  • گزارش‌گیری از تراکنش انجام شده
  • فاکتور الکترونیکی و ارائه‌ی صورتحساب
  • تضمین صحت اطلاعات هویتی فروشنده و مشتری

 

مقایسه روش های پرداخت الکترونیکی با شیوه های سنتی پرداخت

روش‌های پرداخت الکترونیکی و راه‌کارهای پرداخت مبتنی بر فناوری‌های نوین مالی، در مقایسه با شیوه‌های سنتی پرداخت، از امکانات و قابلیت‌های بیشتری برخوردار هستند. در دنیایی که سرعت حرف اول را می‌زند، با وجود تمام پیشرفت‌های حاصل شده در مدیریت زنجیره‌ی معاملات آنلاین و الکترونیکی، اهمیت فرآیند‌های مالی در دادوستدها، همچنان آن‌طور که می‌بایست مورد توجه کسب و کارها قرار نگرفته است، در صورتی‌که حرکت به سمت نهادینه‌سازی فرآیند پرداخت‌های، از مهم‌ترین اقداماتی است که هر کسب و کاری می‌بایست در دستور کار خود قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.